חיפוש :
מערכות נגד גניבת מוצרים בחנויות בטכנולוגית רדיו (RF) הינן נפוצות בארץ ובעולם.

ל גלאי עשן כולל בתוכו רכיבים חשמליים ואמצעי גילוי בתוך תא סגור או בנפרד האחד מן השני. בתוך הגלאי ישנם חיישנים שתפקידם לקלוט את העשן שיוצרת הדליקה ולהפעיל את האזעקה. ישנם גורמים העלולים לגרום לאזעקות שווא ולתפקוד לקוי של גלאי העשן: שינויי טמפרטורה קיצוניים, לכלוך ועוד. על מנת למנוע זאת יש למקמו הרחק ממקורות אוורור או להשתמש בגלאי חום או גלאי פוטואלקטרי.

מדריך זה יעזור לך לדעת את האפשרויות השונות ומה אתה צריך לדעת לפני רכישת מערכת אבטחה.

מתמחה בהתקנת מגוון רחב של מערכות אינטרקום. מערכות האינטרקום מתחלקות למספר סוגים ואנחנו נתאים לכם את המערכת הנכונה עבורכם. כיום נפוצות בשוק מספר סוגי מערכות מרכזיות המתאימות לבתים פרטיים ומשותפים

מתמחה בהתקנת מגוון רחב של מערכות אינטרקום. מערכות האינטרקום מתחלקות למספר סוגים ואנחנו נתאים לכם את המערכת הנכונה עבורכם. כיום נפוצות בשוק מספר סוגי מערכות מרכזיות המתאימות לבתים פרטיים ומשותפים:

כאמור, מהרגע שאנשים התחילו להבין כי רכושם דורש הגנה , החלה התפיסה כי יש לשמור עליו . בעלי חוות הצטיידו בנשק, כלבי שמירה גודלו על מנת להגן על בתים ופעמונים תפקדו כסוג של מערכות אזעקה המתריעות בעזרת צלצול על חדירת אדם לא רצוי. אבסורד לחשוב כיום שנגן על ביתנו בעזרת פעמונים, נכון ?כך גם לגבי הציוד עצמו. אחד הנכסים החשובים שיותר כיום שיש לאדם, (גם מבחינה רגשית, לחלקנו) הוא המכונית ועם השנים התפתחו דרכים שונות להגן על מכוניות מפני גניבה. אם כן, הבהרנו את תפקידן ומקורן של מערכות אזעקה בעבר. ננסה לסקור את האפשרויות העומדת כיום בפני העומד להתקין מערכות אזעקה.

מדריך זה יעזור לך לדעת את האפשרויות השונות ומה אתה צריך לדעת לפני רכישת מערכת אבטחה.

טואול - בניית אתרים באינטרנט