1. דף הבית
  2. /
  3. מערכות אבטחה
  4. /
  5. מערכות אבטחה לעסק

מערכות אבטחה לעסק

מהו מערך אבטחה לעסק?

כשאנו מדברים על מערכות אבטחה לעסק אנחנו לא מתכוונים רק להתקנה של מצלמות עם חיבור למוקד או התקנת אזעקה או אינטרקום וכו אלא אנו מתכוונים לכל המערך השלם של האבטחה המקיף את העסק מכל הבחינות שהרי כל החלקים שציינו כאן הם כמו חלקיי פאזל שיוצרי מעטפת הגנה שלמה וחוברים לדבר שלם שערכו גדול יותר מסכום חלקיו.

כל אחד מהחלקים יבצע את חלקו באופן המושלם: האזעקה תתריע ותרעיש חלילה במקרה פריצה, המצלמות יתעדו את המתרחש בשטח ויסייעו בהרתעה ואיתור החשודים במקרה של פריצה חלילה, הקודנים יקשו על כניסה וחדירה לשטח העסק כשכמובן מעל הכל צוות מוקד הסיור יבחן בכל רגע ורגע 24/7 את המתרחש בשטח העסק ויאפשר לכם "לישון בשקט", תרתי משמע.

 

על פי רוב מערכות אבטחה לעסקים בהשוואה לאלו הביתיות הן מקיפות יותר ויכללו יותר עזרים. אם למשל בבית ניעזר במספר קטן יותר של מצלמות שהרי בעסק על פי רוב ניעזר בכמות גדולה יותר שלמצלמות על מנת שהתיעוד "יכסה" שטח רחב יותר. יש עסקים המבקשים לתעד לא רק את מבנה העסק החיצוני ואת העסק מבפנים, אלא אף את השטח הסמוך אליו על מנת לזהות התרחשויות כבר מבראשית  על מנת למנוע אותן עוד לפני שקרו.

איך מבצעים התאמת שח מערכות אבטחה לעסקים? 

כמובן שיש לבצע התאמה של מערכות אבטחה לעסקים, על פי סוג העסק היקפו, גודל השטח, רגישות התחום בו עוסק או ייחוד המוצרים הנמכרים בו. למשל מערכות אבטחה לעסק כמו חנות יהלומים יהיו תמיד שונות רחבות מקיפות ומושקעות יותר ממערכות שהותקנו לחנות פלאפונים (גם להן קיים סיכון פריצה לא קטן ולכן גם עליהן יש להגן) או להבדיל... בהשוואה לחנות נעליים. לעסקים שונים יש רמות סיכון שונות ובהתאם גם צרכים שונים ועל כן תותאם לכל אחד מה מבין שלל מערכות האבטחה לעסקים שאנו מתקינים.

לכן עלינו להפעיל שיקול דעת ואת ניסיוננו ומקצועיותנו בבחירת המערכת. אנו מגיעים עם הצעה למספר חבילות וביחד עם הלקוח על פי שיקולי תקציב ושיקולם נוספים, בוחרים את המערכת המתאימה ותופרים לו את החליפה המתאימה למידותיו.


התקשרו עכשיו
052-5153279

השאירו פרטים ונחזור אליכם:


טואול - בניית אתרים באינטרנט