חברת מוקד

המשמעות של חברת מוקד

המשמעות העיקרית של היותנו חברת מוקד היא זמינות מלאה 24/7.

ונשמח, כאן, לספר לכן קצת יותר לעומק איך זה מתנהל: חברה שיש בה מוקד היא חברה עם אחריות גדולה לביטחון האנשים והעסקים שהפקידו את הביטחון שלהם בידה. אנו בשלמה מערכות תקשורת, לוקחים את האמון הזה שהפקדתם בידינו ודואגים לתת את המאה אחוז שלנו ומעבר לו על מנת לתת לכם את מקסימום ההגנה.

 

אז איך נראית ומתפקדת חברת מוקד?

המוקד עצמו סגור בפני זרים יוצאים ונכנסים. על המוקד להיות שקט ומוגן מפני הסחות דעת, הפרעות ורעשים. אנחנו רוצים את הצוותים שלנו במלוא הריכוז וערניים, הצוותים עובדים במשמרות מסביב לשעון. המוקד עצמו מלא במסכים המשדרים בזמן אמת את ההתרחשויות מהשטח ואין רגע לא השגחה.

הנוכחים בחדר המוקד הינם אך ורק צוותים אשר עברו הכשרות מיוחדות הנדרשות על פי חוק המחייב את העוסקים בתפקידים אלה להיות בעלי תעודת מפעיל מוקד.

כל חברת מוקד כמונו המעריכה את עצמה כמקצועית מעסיקה אך ורק צוותים בעלי הסמכות אותן יש לחדש ולרענן מדי שנה. כמובן שגם בכל משמרת נמצא גם אחמ"ש (אחראי משמרת) שהוא בעל ותק, ניסיון וגם סמכות נוספת על זו שיש ליתר חבריי הצוות.

מכאן ניתן להבין שהצוותים אמנם פועלים גם על פי שיקול דעת אבל בעיקר על פי הנחיות ונהלים הנהוגים בחוק והם מתודרכים לפעול על פיהם בהנחיית משטרת ישראל. ניסיון השנים הרבות שנאסף לאחר התמודדות עם מצבים "אבטחתיים" רבים ושונים, ליקט וגיבש הוראות והנחיות כיצד ראוי ונכון שיפעלו הצוותים המאיישים את המוקד בצורה המקצועית ביותר, כזו שתוביל לפתרון הבעיה שצצה בזמן הקצר ביותר.

כאמור מטרת העל שלנו כחברת מוקד שהיא לספק לכם את הביטחון המרבי בכל זמן ובכל מקום.


logo בניית אתרים