1. דף הבית
  2. /
  3. שירותי התקנות
  4. /
  5. התקנת נקודות תקשורת

התקנת נקודות תקשורת

מזה נקודות תקשורת?

פעילות תקינה של קווי התקשורת היא הבסיס לתפקוד תקין של כל עסק. כיום, רוב העסקים אינם מסוגלים לפעול אפילו יום אחד ללא חיבור לקווי תקשורת ואינטרנט. התקנת נקודות תקשורת מתבצעת על ידי חברות עם התמחות ספציפית בתחום. יש לבצע את ההתקנה בהתאם לצרכים הנוכחיים של הלקוח ובהתאם לצרכים אותם הוא צפוי לפתח בעתיד הקרוב. התקנה נכונה תהיה כזו שמאפשרת פעילות תקינה בהווה ומעודדת התפתחות טכנולוגית עתידית עם דגש על הרחבת הפעילות.

באופן כללי, התקנת נקודות תקשורת מתייחסת למיקום בו יוצבו נקודות מחשב, נקודות טלפון ונקודות של תקשורת. ההנחיה היא שלא למקם נקודות מחשב, טלפון או רשת תקשורת בפינת החדר אלא במרחק של כמטר אחד לפחות מהפינה. כמו כן, יש להימנע מהתקנת נקודות בקרבת מקורות מים, קווי חשמל, גופי חימום או במרחב הדרוש לפתיחת דלתות.

כיצד מתבצעת ההתקנה?

כאשר חברה מקצועית ומנוסה מבצעת בעבורכם את ההתקנה תוכלו להיות רגועים בידיעה שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. צוות מקצועי ומיומן יבחן את המתחם, את התשתיות הקיימות ואת הצרכים שלכם. בהתאם לנתונים תתקבל החלטה היכן וכיצד להתקין את נקודות התקשורת. המטרה העיקרית היא העברת הכבלים בצורה סמויה, בטיחותית ויעילה ככל האפשר מארון התקשורת אל נקודות התקשורת שפזורות במתחם העבודה.

התקנת נקודות תקשורת שמתבצעת על ידי צוות מנוסה ומקצועי תבטיח לכם שקט תעשייתי. קווי התקשורת יפעלו באופן רציף למשך מספר שנים ללא תקלות וללא צורך בפעולות תחזוקה יקרות. אם גם אצלכם בבית העסק הפעילות השוטפת מותנית בחיבור אינטרנט או פעילות תקינה של כמה קווי טלפון – אל תמהרו להתפשר על פחות מהעבודה המקצועית והטובה ביותר.

התקנת נקודות תקשורת חדשות

קליטה חלשה תגרום לשיבושים ופעילות איטית של מערכת התקשורת. לרוב, הדבר מעיד על בעיות של תשתית ישנה או תשתית שאינה תואמת את הצרכים של בית העסק. הפתרון לבעיית קליטה חלשה יהיה התקנת נקודות תקשורת חדשות נוספות. במידת האפשר תעשה החברה שימוש בתשתית הקיימת. צוות מקצועי ומנוסה יידע לאבחן בעבורכם את המקור לבעיה ולספק פתרונות מתאימים שיבטיחו תקשורת רציפה, איכותית ונטולת תקלות.
התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טואול - בניית אתרים