1. דף הבית
  2. /
  3. שירותי התקנות
  4. /
  5. התקנת מצלמות PTZ

התקנת מצלמות PTZ 

המילה האחרונה בתחום ציוד ההבטחה שייכת למצלמות PTZ. אלו הן מצלמות שאפשר להזיז ולשנות את זווית הצילום שלהן מרחוק. התקנת מצלמות PTZ נפוצה לצרכי אבטחה ולשימוש בחדרי הרצאות, הפקות טלוויזיה, הפקות אירועים ועוד. טכנולוגיה חדשה מאפשרת את הזזת המצלמה בפועל על פי פקודה שאתם נותני מרחוק. מצלמות PTZ מסוגלות לבצע סיבובים עד כ-360 מעלות (לא בכל הדגמים).


כיצד מתאפשרת התזוזה של המצלמה PTZ?

השליטה על המצלמה וההנעה שלה בפועל מתאפשרת באמצעות מערכת משוכללת שכוללת כבל פיקוד ושלט מקומי. יש למצלמה יחידת שליטה שמאפשר את הזזת המצלמה וביצוע פעולות נוספות. בדגמים החדישים השליטה מתאפשרת באמצעות אפליקציה אותה תוכלו להתקין במכשירי טלפון חכמים שכוללים חיבור אינטרנט אלחוטי מהיר.

מצלמת PTZ היא מצלמה שמסוגלת לזוז בצורה פיזית בכמה זווית תוך שליטה מרחוק. המצלמה מבצעת את התזוזה באמצעות מנוע פנימי שמזיז אותה על פי פקודה שלכם. האפשרות להזיז את המצלמה מאפשרת מיקוד באובייקטים או אזורים מסוימים. חשוב להדגיש ששינוי זווית הצילום כרוך בתנועה מורגשת של המצלמה. ייתכן וכאשר תזיזו את המצלמה האובייקטים המצולמים יבחינו בכך.


איזו מצלמת אבטחה כדאי לבחור?

התאמה של המצלמה לצרכים ולציפיות שלכם נדרשת. על כן, כדאי להכיר היטב את כל המאפיינים והיכולות של המצלמה לפני שבוחרים. התקנת מצלמות PTZ מאפשרות כמעט תמיד רק למשתמש אחד לצפות בזמן אמת בתמונה ולבצע תזוזות של המצלמה.

תגובה (תזוזה) של המצלמה מלווה בדרישה לבצע תנועה פיזית בפועל. על כן, מצלמות PTZ מאופיינות בזמן תגובה ארוך יותר מזה של מצלמות אחרות שמסוגלות לשנות זווית צילום ללא צורך בתזוזה בפועל. זמן תגובה יהיה כמה שניות בודדות אך ישנם מקרים בהם גם המתנה של מספר שניות אינה עומדת על הפרק.  התקנה של מצלמות PTZ מומלצת בעבור שטחים גדולים ורחבים בהם נרצה אפשרות של מיקוד בשטחים קטנים.

התייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מומלצת על מנת לבחור נכון במצלמת האבטחה המתאימה לכם ביותר. גם את ההתקנה נמליץ לבצע בליווי של צוות מקצועי שיבטיח ביצועים מקסימליים מכל מצלמת אבטחה בה תבחרו.


התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טואול - בניית אתרים