1. דף הבית
  2. שירותי התקנות
  3. התקנת מצלמות IP

התקנת מצלמות IP

עבודות של התקנת מצלמות IP הן לא דבר שאפשר להקל בו ראש. על מנת לבצע עבודה מקצועית דרוש לכם צוות מיומן, מקצועי, מנוסה ואמין. בין אם יש לכם כבר מצלמות אבטחה בבית או בבית העסק ובין אם אתם מתקינים ציוד אבטחה לראשונה – אל תמהרו להתפשר על פחות מהצוות המקצועי ביותר. שירות מקצועי של חברה מובילה בתחום מבטיח ליווי אישי מתחילת הדרך ועד לשלב בו המצלמות פועלות אצלכם במתחם לשביעות רצונכם המלאה.


רק צוות מקצועי של מתקינים יידע לספק טיפים מקצועיים והכוונה לקבלת ההחלטות הנכונות החל מבחירת הציוד, מיקום ההתקנה, המעקב אחר החומר המצולם וטיפול בו. התקנת מצלמות IP יש לתכנן ולבצע מתוך מטרה לקבל את התוצאות הטובות ביותר מבלי לפגוע באסתטיקה ובעיצוב של המתחם.


מהי מצלמת IP ואלו יתרונות יש לה?

מצלמת IP היא מצלמת רשת שמהווה מיני אתר אינטרנט. על מנת לצפות בנתונים המצולמים תתבקשו לגלוש אל כתובת ה-IP של המצלמה. ישנה חובת חיבור של המצלמה לרשת האינטרנט כאשר פעולתה מותנית בחיבור אינטרנט תקין. אין צורך במחשב מקומי על מנת להפעיל את המצלמה, היא מהווה יחידה עצמאית. חשוב לציין שהגישה אל נתוני המצלמה מוגנת בסיסמה. רק משתמשים מורשים שמכירים את הסיסמה יוכלו לגלוש אל כתובת ה-IP ולקבל כך גישה אל המצלמה. יתרון משמעותי של התקנת מצלמות IP הוא האפשרות לגשת אל נתוני המצלמה ולצפות בצילומים מתוך מכשיר הטלפון הנייד.


התקנת מצלמות IP בבית

על מנת לבחור נכון את הציוד שמתאים לכם ביותר יהיה עליכם להגדיר מדוע אתם מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בבית. התקנת מצלמות IP תוכל לשמש למטרת יצירת הרתעה או ליציבת מתחם מבוקר בו נוכל לעקוב אחר המתרחש ולהשגיח על בני הבית גם מרחוק. כך למשל, מצלמות אבטחה משמשות להרחקת גנבים ופורצים או למעקב אחר המתרחש בבית כאשר הילדים נשארים בהשגחת בייביסיטר או לבדם. מצלמות אבטחה מותקנות בבתים ובדירות מגורים מתוך מטרה להעניק לכם שקט נפשי. אתם תהיו הרבה יותר רגועים בידיעה שמותקן אצלכם בבית ציוד האבטחה המתקדם ביותר.


רשימת שאלות שחשוב לשאול לפני ההתקנה

כל הפרטים הבאים חיוניים בכדי לוודא שאתם מקבלים מענה מלא מציוד הצילום ואכן מצליחים לעקוב אחר האזורים הרגישים. לפני שמתחילים בהתקנה חשוב לבחור נכון את המיקום של המצלמה בתוך הבית או בגינה. יש לבצע הכנות באזור המיועד ולבחור נכון בציוד צילום שישיג את התוצאות הטובות ביותר. בחירה נכונה של מיקום חשובה מבחינת תאורה, כיסוי של שטח מקסימלי וקביעת מספר המצלמות. השלב הבא יהיה בחירה בין התקנת מצלמות IP גלויות לבין התקנת מצלמות סמויות. יהיו יתרונות וחסרונות בכל אחת מהבחירות. ישנם לא מעט מקרים בהם לבסוף מתקבלת החלטה להתקין גם מצלמות גלויות וגם מצלמות סמויות.


התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

logo בניית אתרים