1. דף הבית
  2. שירותי התקנות
  3. התקנת מצלמות HD

התקנת מצלמות HD 

מחירים של מצלמות אבטחה נקבעים בהתאם לסוג של המצלמות, מספר המלצות, תוספת של מערכת הקלטה ועלות ההתקנה. כיום כאשר ניתן למעשה לרכוש מצלמות אבטחה במחירים זולים מאוד, רבים עושים זאת ומגלים שהמשימה אינה כה פשוטה. בתחום רגיש ומורכב כמו אבטחה כדאי לקבל החלטות ולבצע עבודות התקנת מצלמות HD רק באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון.

פנייה אל חברה מקצועית ומובילה בתחום מבטיחה לכם מענה מלא לשאלות לכל אורך הדרך. צוות מקצועי מלווה את קבלת ההחלטות, בוחן את המתחם בו יותקנו המצלמות וממליץ בהתאם על הציוד הדרוש ושיטת ההתקנה באמצעותה תשיגו את התוצאות הטובות ביותר.


מהן מצלמות HD?

אם אתם זקוקים למצלמות אבטחה באמצעותן תוכלו להבחין בפרטים הקטנים ולצלם ברזולוציה גבוהה - מצלמות HD חדישות הן הפתרון המתאים ביותר. במצלמות אלו אפשר יהיה להגדיל את התמונה ולהבחין בפרטים שיסייעו במידת הצורך בזיהוי של פורצים או פעולות הפרת אמון של עובדים.


התקנת מצלמות דמה

מעטים יודעים שחלק ניכר ממצלמות האבטחה שאנו רואים בבתי מגורים ועסקים הן למעשה מצלמות דמה. המצלמות הללו מותקנות למטרת הרתעה ואינן מתעדות כלל את המתרחש. המתקינים בוחרים מראש מיקום בולט בעבור מצלמות הדמה על מנת לאפשר לעוברים ושבים להבחין בהן בקלות. התקנה של מצלמות דמה מכל הסוגים תהיה זולה יותר בצורה משמעותית בהשוואה לציוד צילום אמתי. נציין שקיימות היום מצלמות דמה שכוללות חיישן גילוי תנועה. כמו כן, ראוי לציין שפורצים חכמים ומנוסים יודעים במקרים רבים לזהות כבר במבט ראשון שמדובר במצלמות דמה.


התקנת מצלמות HD בחצר

כל התקנה של ציוד צילום במיקום חיצוני דורשת מיגון שיבטיח עמידות בפני מים. התקנה חיצונית של מצלמת HD שתצלם את פתח הבית, את החנייה או את החצר האחורית תדרוש שימוש בציוד עמיד בפני מים ולחות או התקנת מיגון מתאים. כמו כן, עליכם להתייחס ליכולת הצילום של המצלמה בחשכה. בכדי להבטיח כושר צילום ברזולוציה גבוהה גם בשעות החשכה יש להתקין גופי תאורה במקומות הנכונים או לבחור בציוד צילום עם יכולת צילום טובה גם בחושך מוחלט.


התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

logo בניית אתרים