1. דף הבית
  2. /
  3. שירותי התקנות
  4. /
  5. התקנת מצלמות אנליטיקה

התקנת מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה הן מהדור החדש המתוחכם ביותר של מצלמות האבטחה שקיים כיום בעולם האבטחה. לנו כחברה העוסקת במגוון אפשרויות המיגון והאבטחה, התקנת מצלמות אנליטיקה היא אחת מהמשימות המאתגרות שדוחפת אותנו בכל פרויקט כזה לחדש ולהרחיב את היכולות שלנו. למעשה מדובר במצלמות ip שעליהן מותקנת תוכנה מיוחדת. לתוכנה זו מוזנות הגדרות מדויקות ו"חוקים" שעל פיהם המערכת מונחית לייצר התרעות. בתוכנה יוגדר השטח המיועד למיגון ויוגדרו הפרמטרים שאנו בוחרים כפרמטרים הנחשבים עבורנו כפגיעה באבטחת המתחם.


למי מתאימות מערכות אלו?

למקומות בעלי סיווג גבוה יותר, רגישות מיוחדת או בעלי צורך מיוחד שבו נדרשת אכיפה ומניעה של חדירה לשטחם. מדובר במערכת מתוחכמת ששולחת התראות למוקד ומיד ברגע הנכון מצלמת ומתעדת את האירוע שמוגדר כ"אירוע חריג" מבחינתה.

אנו מיידעים תמיד וכל לקוח שבחר לבצע התקנת מצלמות אנליטיקה שאמנם מדובר במערכת "רגישה" במיוחד שעלולה ליידע או להתריע על כל חדירה לשטח, גם הקטנה ביותר חדירה של חתול טועה שטייל לו בנחת או ציפור שנחה בשטח המוגדר, אך לאחר ניסוי וטעיה והתאמת המערכת לשטח שבו בוצעה התקנת מצלמות האנליטיקה, אנו יודעים להגדיר לה בצורה מדויקת יותר על אילו התראות לדווח ובאילו התראות ניתן ל"נשום עמוק" ולעבור לסדר היום... דבר זה מסייע לנו למנוע הקפצות שווא ולהתמקד בשמירה על השטח.

מערכת זו חכמה כל כך עד כדי כך שמקום שבו בוצעה התקנת מצלמות אנליטיקה יוכל להינות ממגוון אדיר של יתרונותיה כדוגמת היכולת להגדיר "רמות סיכון" שונות עבור שטחים או איזורים שונים שבאותו המתחם. וכך בקלות ניתן להגדיר איזור אחד או שניים שאותם יש לאבטח ברמה גבוה יותר ובמקביל להגדיר איזורים "רגישים" פחות. נשמח לתאם עימכם פגישה עם אחד מצוות המומחים שלנו ולחלוק עמכן עוד מהיתרונות של התקנת מצלמות אנליטיקה במקום המיועד.

התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טואול - בניית אתרים