1. דף הבית
  2. מערכות אבטחה
  3. התקנת מערכות כריזה

מערכות כריזה


למה מערכות כריזה נועדו?

מערכות כריזה נועדו לרוב למקומות בהם יש מספר רב של אנשים מפוזרים על פני שטח גדול כדוגמת מפעלים, בתי ספר, מקומות הומי אדם כמו קניונים, סופר מרקט, אולמות אירועים ועוד. מטרתה של מערכת זו היא העברת הודעה או מסר לכל קהל הנוכחים באופן מיידי ומהיר. למעשה החוק במדינתנו קובע כי מקומות עם קהל רב של אנשים (כמו אלו שתוארו כאן) מחויבים בהפעלה של מערכת כריזה תקינה ופעילה. על אף שיש מערכות המותאמות להשמעת מוזיקה, יש לומר כי רובן אינן מותאמות או מיועדות לכך כלל.

חשוב שמערכת הכריזה תהיה מותאמת לגודל השטח שבו היא מותקנת ובכך אנו כמומחים נשמח לייעץ לכם מהי המערכת המתאימה לצורך שלכם. לעיתים יש גם צורך בהפרדה או חלוקה של שטחיי הכריזה בהם אולי נצטרך לכרוז בזמנים שונים לאזורים או לחלקים שונים מהשטח כולו ודבר זה מצריך בניית תשתית והיערכות המותאמת למקום עצמו ולצרכיו. זו הסיבה שמערכות הכריזה הינן מודולריות כאלו המאפשרות גמישות והתאמה לכל לקוח.

מאפיין נוסף שיש לדעת לגביי מערכות כריזה אלו הוא שקיימות מערכות נייחות המותקנות באופן קבוע במקומות מסוימים ואילו קיימות גם מערכות ניידות המאפשרות נוחות והנגשה למקומות נוספים. לדוגמא: לאירועי חוץ או כנסים, ל"פרישות" בשטח, אירועי חברה או לעיריות ורשויות מקומיות שמארגנות אירועי חוץ כמו אירועי מסיבות פורים, ימי עצמאות ברחבי העיר – שבהם יש כמו גדולה של אנשים.

כמו כן מערכות כריזה חיוניות במצבי ביטחון או מצבי חירום שבהם גם יש צורך לשגר מסר או הודעה לכמות גדולה של אנשים ובזמן מהיר. צורך מעין זה יכול להופיע באירועים ביטחוניים עם או ללא מעורבות צבאית או למשל במצבי התרעות כמו התרעת "צבע אדום" או התרעות על מצבי חירום נוספים ושונים. מסיבה זו, לחלק לא מבוטל מהמערכות יש יכולת להמשיך ולפעול בזמן הפסקת חשמל והן מופעלות ע"י סוללת גיבוי.

מתוקף כל הנתונים החשובים הללו, רצוי לבחור במערכת כריזה איכותית עמידה וחזקה – כזו שתיתן לכם מענה טוב ואמין לאורך שנים. אנו כאן כדי לייעץ ולעמוד לרשותכם גם בתחום הזה.
התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

logo בניית אתרים