1. דף הבית
  2. שירותי התקנות
  3. התקנת גלאי עשן

התקנת גלאי עשן ותחזוקת מערכות אש 


התפרצויות של אש עלולות להביא אסון כבד בנפש וברכוש. בכמה דקות של אש שמשתוללת אצלכם בבית או במקום העבודה אתם עלולים לאבד הכול. הבשורה הטובה היא שישנה דרך פשוטה ויעילה בה אפשר וכדאי לצמצם בצורה משמעותית את הסיכון. התקנת גלאי עשן עם אישור של מכון התקנים הישראלי ומכבי האש יאפשר לכם לישון טוב יותר בלילה בידיעה שתקבלו אות אזהרה במקרה של התפרצות אש במתחם. ישנה המלצה על התקנת גלאי עשן בבתים פרטיים, דירות מגורים, מוסדות, בתי עסק, משרדים, מחסנים, מפעלים ועוד.

כיצד מתבצעת ההתקנה?

כיום כאשר ניתן לרכוש אונליין גלאי עשן ושאר ציוד מיגון לבית מפני אש ההמלצה היא על התקנת גלאי עשן באמצעות גורם מקצועי ומנוסה. הסיבה לכך היא הרגישות הרבה של התחום. בעל מקצוע יידע לבחור בעבורכם את המיקום הנכון ביותר בעבור גלאי האש, להמליץ על התקנת ציוד משלים ולהסביר כיצד עליכם לתפעל ולתחזק את הציוד באופן שוטף. ההבדלים בין התקנת גלאי עשן על ידי איש מקצוע לבין התקנה שמתבצעת על ידי חובבנים או באופן עצמאי משמעותיים. אתם תישנו טוב יותר בלילה לאחר התקנה מקצועית.

מדוע חשוב להתקין גלאי אש?

  1. פוטנציאל משמעותי להצלת חיי אדם.
  2. אפשרות של גילוי מוקדם וממוקד במקרה של אש מתפרצת במתחם.
  3. מתן התראה בשלב מוקדם (לרוב לפני שהאש משתלטת על המתחם כולו).
  4. הגנה על רכושכם.

מתי כדאי להתקין גלאי אש?

ההמלצה היא לא להמתין אפילו יום אחד נוסף לפני שמתקינים גלאי אש או מספר גלאים בבית או בבית העסק. על מנת להיות רגועים יש לוודא פריסה נכונה ומקיפה של גלאי העשן במתחם כולו. לרוב, התקנה של גלאי אחד אינה מספיקה לכיסוי של המתחם כולו ונדרשת התקנה של כמה גלאים. הסכנה המשמעותית לחיי אדם ולרכוש שמתלווה אל אש מתפרצת דורשת התקנה מידית של ציוד מיגון מתאים. כדאי תמיד להיות מוכנים לאפשרות של התפרצות אש ולהתקין את מיטב הציוד שיאפשר השתלטות מהירה ונכונה על המצב. מיקום נכון של הגלאים והתקנה מקצועית משמעותיים לאמינות של המערכת כולה.התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

logo בניית אתרים