התקנת אינטרקום לבית


למה יש צורך בהתקנת אינטרקום לבית?

אחד מהעזרים לשמירה על תחושת בטחון בזמן השהות בבית הוא התקנה של אינטרקום לבית. מוצר שכזה מספק תחושת הגנה ורוגע וכמובן גם נוחות רבה בכך שהוא מאפשר פתיחת השער או דלת הבית ב"שלט רחוק" מבלי לטרוח.

לחלק מן הלקוחות הצורך הוא גבוה יותר מהאחרים: כדוגמת קשישים המתגוררים לבד וחוששים לפתוח את דלת הבית לכל אחד או משפחות בהן הילדים נמצאים החל משעת הצהריים בבית לבד עד חזרת ההורים אחה"צ-ערב מיום העבודה. למצבים כאלה ואחרים מעניקה התקנת אינטרקום לבית תחושה של הגנה בטחון לדיירי הבית (בין אם אתם הילדים השוהים בו ובין אם אתם ההורים שנמצאים רחוקים יותר..)
 
גם למוצר זה כמו מוצרים רבים אחרים יש מגוון רחב של מפרטים והוא נותן מענה לטווח רחב של צרכים שונים, לאנשים שונים. למשל: קיימים סוגי אינטרקום ללא מצלמה או כאלו עם מצלמה (להם יותקן צג בתוך הבית שדרכו ניתן לצפות ב"לייב" מיהו האדם המבקש להיכנס), קיימים סוגי אינטרקום לבית פרטי של משפחה אחת או לבניין שבו משפחות רבות ועוד סוגים רבים נוספים.

אנו בשלמה מערכות תקשורת מתמחים בהתאמת סוג האינטרקום לפי צרכיי הלקוח והתקנתו ולכן בכל פניה שלכם אלינו נתשאל אתכם על מנת להבין מהו הצורך המדויק לכם ולאחר מכן נבצע את ההתאמה של האינטרקום בעל המפרט המדויק ביותר לטעמינו עבורכם ורק לאחר מכן נבצע התקנה.
כמובן שאת האינטרקום לבית יש לבחור גם בהתאמה לתקציב העומד לרשותכם.
 
כחלק מהשירות שאנו נותנים נבצע את הכנת התשתית והתקנת המכשיר. וגם לגביי מיקום המכשיר נוכל לייעץ לכם כבר בשלבים הראשונים. כאמור, את האינטרקום לבית ניתן להצמיד לקיר או אפילו בתוך הקיר, ניתן להזמין כחלק משער הכניסה למרחב הגינה וכן ניתן להזמין כחלק מדלת הכניסה לבניין, כל מה שיתאים לצרכיכם.

כיום עומד בפנינו מגוון רב של אפשרויות והיצע כזה שאנו בטוחים שנצליח למצוא את המכשיר המושלם לכם שיענה על כל צרכיכם וישאיר אתכם נינוחים ובטוחים.
התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

logo בניית אתרים