1. דף הבית
  2. /
  3. שירותי התקנות
  4. /
  5. התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום


מטרת האינטרקום?

התקנת אינטרקום הפכה לא מכבר לאמצעי אבטחה בסיסי והוא מותקן היום כדבר שבשגרה במקומות רבים החל מבתים פרטיים, לבנייני מגורים רבי קומות ועד משרדים, עסקים, חברות ועוד.

המטרה שלו היא חכמה ופשוטה - למנוע את הכניסה לכל דיכפין אלא שרק אדם אשר הורשה להיכנס למקום, יוכל לעשות זאת. הטכניקה פשוטה – ע"י לחצן פשוט מסמן האורח שברצונו  להיכנס וכשהוא מקבל את האישור לכך- ורק אז – הדלת נפתחת.

 

כמובן שכפי שבתחומים רבים אחרים חלו שיכלולים עם התפתחות הטכנולוגיה, גם כאן עם השנים התפתחו מערכות האינטרקום והדבר גרם לכך שמקומות רבים יותר ויותר מבקשים לבצע התקנת אינטרקום בביתם או בבית העסק.

ההתפתחות הביאה לכך שכיום מרבית ממכשירי האינטרקום מכילים לא רק מערכת שמע הכוללת מיקרופון זעיר ששני הצדדים יוכלו לתקשר בינם ובינם אלא גם צגים מתוחכמים יותר הכוללים מצלמה ומסך שדרכם שניתן לראות את האדם המבקש להיכנס.

 

דבר נוסף, במעמד התקנת אינטרקום ישלבו במערכת הצפנה של קוד כך שניתן יהיה להיכנס עי הקשה עליו מבלי להטריד את יושבי הבית או בית העסק.

כמובן שהשוק מספק היום היצע עשיר עם מערכות שונות ורגע לפני שתבחרו בהתקנת אינטרקום נשמח לייעץ לכם על פי צרכיכם מהי המערכת המומלצת לכם ביותר על פי מגוון שיקולים.

חשוב לומר שגם מבחינת תקציב ניתן למצוא אינטרקום כמעט לכל תקציב ועדיין תמיד נמליץ ששיקולי התקציב לא יהיו השיקול היחידי מכיוון שכאן מעבר להכל (כמו בתחומים נוספים) חשובה האיכות של המכשיר וגם המקצועיות של התקנת האינטרקום. כאמור כמה מחלקיו של האינטרקום מותקנים בחוץ כאשר הם חשופים לעיתים לפגעי מזג האוויר וכאן חשובה התקנת אינטרקום מקצועית כזו שתיקח בחשבון בלאי הנובע מחשיפה זו ותנסה לצמצם ככל הניתן את הנזקים ולהביא לשימוש ממושך של מכשיר האינטרקום.

לכן אנו מקפידים על עובדה עם צוות טכנאים מקצועי ומנוסה המבצע את התקנת האינטרקום וכמובן מקפידים על שימוש באינטרקום איכותי בעל אחריות.התקשרו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טואול - בניית אתרים