התקנת בקרת כניסה

שליטה מלאה שלכם על מתן אישורי כניסה אל העסק נדרשת למטרת אבטחה אישית ואבטחת מידע. מערכות של בקרות כניסה הן הדרך הנכונה בה תוכלו לפקח על הכניסה לאזורים רגישים. אם יש לכם אזורים מסוימים אליהם תרצו לאפשר רק כניסת מספר מצומצם של עובדים – ישנה דרך בה תוכלו לעשות זאת בקלות. כל שעליכם לעשות הוא להזמין צוות מקצועי ומיומן שיתקין בעבורכם מערכת בקרת כניסה מתאימה.


התקנת מערכות בקרות כניסה יחד עם מערכות נוכחות

התקנה של מערכת אחת שיודעת למלא גם פונקציה של בקרת כניסה וגם פונקציה של מערכת נוכחות חוסכת לכם כסף. האפשרות לקבל מענה ממערכת אחת לשני התחומים חוסכת את הצורך בהקמה של שתי מערכות ומבטיחה הטמעה טובה יותר של המערכת בארגון. כך, העובדים נדרשים ללמוד להכיר ולתפעל רק מערכת אחת. מערכות בקרה שפועלות יחד עם תוכנת ניהול מאפשרות מתן הרשאות לעובדים, הגדרה של זמני פתיחה, קביעת הרשאה לעובדים מסוימים רק לדלתות מסוימות, אופציה של הרשאה לפי ימים ועוד.


איפה כדאי להתקין מערכות של בקרות כניסה?

מערכות חדישות של בקרת כניסה מותקנות היום במשרדים, מפעלים, בתי עסק, ארגונים בתחום הביטחון, מחסנים וגם בכניסה אל מתחמי מגורים. המערכות אידאליות להגבלת כניסה אל חדרי מחשב, חניונים, מעליות, מחלקות פיתוח, חדרים בהם מאוחסן מידע או ציוד רגיש. מידע אודות כניסה ויציאה של עובדים מהמתחם נקלט באופן אוטומטי ורציף. את המידע הזו תוכל המערכת להעביר אל מערכת הנוכחות ולנתח בהתאם את הנתונים לטובת חישוב שכר.


התקנת בקרת כניסה עצמאית לעסקים קטנים

פרט למערכת בקרת הכניסה החדישה ניתן למצוא גם מערכות פשוטות יותר שפועלות בצורה עצמאית ללא חובת חיבור אל מחשב חכם. הוספת או הסרה של משתמשים חדשים מורשים כניסה מתבצעת באופן ידני אל מול המערכת. ההתקנה של המערכת הזו תהיה פשוטה בהשוואה להתקנה של המערכת החדישה שדורשת חיבור למחשב ולתשתית התקשורת. התקנת מערכת בקרת כניסה כזו תתאים לעסקים קטנים בהם מספר המשתמשים במערכת קטן והדרישה היא רק לבקרה על הכניסה למתחם ללא צורך ברישום ממוחשב של הנתונים.

logo בניית אתרים