1. דף הבית
  2. שירותי מוקד

מוקד סיור

כחלק חשוב ובלתי נפרד של מערך האבטחה אנו מחזיקים מוקד סיור פעיל זמין ודרוך בכל רגע. כפי שניתן לתאר ולהבין זמינות מוקד הסיור הינה 24/7 כלומר מסביב לשעון וללא הפוגה. לא רק זאת, אלא גם נדרש במצבים אלו שמהירות התגובה תהייה מידית. למעשה מוקד הסיור מורכב מצוותים שתפקידם של חלק מהם הוא לקבל את ה"קריאות" בין אם מדובר בהתרעות שמגיעות טלפונית עי אנשים החושדים שמתרחש אירוע אבטחתי ומבקשים את הבדיקה שלנו ובין אם מדובר בהתרעה טכנולוגית שאנו מקבלים בצורה אזעקה או איתור תמונת מצב מדאיגה באחת ממצלמות האבטחה שאנו עוקבים אחריהן.

כאמור, מוקד הסיור נותן מענה בו זמנית הן לבית פרטיים והן לעסקים וצוותי הסיור דרוכים ומוכנים לתת מענה מיידי בכל רגע ורגע במשמרות סביב השעון. חשוב לציין כי הצוותים שעובדים עבודה מעין זו עברו מבדקים ומבחני התאמה קפדניים והינם בעלי הכשרה המותאמת לנדרש במצבים רגישים מעין אלו. צוותי הסיור רובם ככולם אנשים בעלי רקע צבאי משמעותי, כזה המאפשר להם להתמודד במיומנות בתפקיד מעין זה.

מרגע קבלת התרעה, צוות מוקד הסיור שמקבל את התרעת האבטחה ישגר באופן מידי את הסיירים שנמצאים בשטח לבדיקת האירוע ואלו כאמור חייבים להיות בעלי ידע, ניסיון קודם ויכולת התמודדות חכמה בשטח עם מגוון של אפשרויות שאותן הן עלולים לפגוש. אנו עומדים בדרישות החוק להסמכת הצוותים החל מהדרישה לתעודת "מפעילי מוקד" ועד לצוותים המסיירים בשטח. במקרה של "הקפצת" הסיירים למקום האירוע יפעילו הסיירים שיקול דעת על פי הנחיות ותרגולים האם לערב את בעל העסק או בני המשפחה. כאמור צוותים אלו  תורגלו בעשרות רבות של תרחישים שהם עשויים לפגוש בשטח ומתוך הניסיון שצברנו, הם יודעים כיצד רצוי וכדאי לפעול בכל אחד מהתרחישים הללו. בעת הצורך יצרו קשר עם משטרת ישראל ויערבו אותה ב"כשל" האבטחתי.

במקביל, בכל משמרת ינוהל מוקד הסיור ע"י מנהל  שתפקידו לפקח ולשמור על תקינות הנהלים והתנהלות המוקד לאורך כל שעות המשמרת. לצוותים שלנו ברורה גודל האחריות שניתנת בידיהם- הביטחון שלכם. ואנו מתחייבים לספק לכם שירות אמין ורציני עי בקרה על מוקד סיור אחראי ומתפקד ברמה הגבוהה ביותר בכל דקה ודקה משעות היום.
logo בניית אתרים